2019-es sikeres cipőgyűjtés, köszönjük!

Több mint 5200 pár cipő gyűlt össze az idei akciónkban.

18 településre juttattuk el a családok és intézmények felajánlását:

Abaújszolnok, Alsóvadász, Balajt, Bihartorda, Felsődobsza, Fony, Hernádcéce, Hernádvécse, Kishajmás, Korlát, Lúzsok, Mindszentgodisa óvoda, Rásonysápberencs, Sáp, Selyeb, Taktaszada, Tiszavasvári, Vilmány óvoda.

Az adományozáshoz az alábbi helyeken gyűjtöttek nagyobb mennyiségű lábbelit:

Alternatív Közgazdasági Gimnázium,
Eötvös József Gimnázium,
Ferencvárosi Molnár Ferenc Kéttannyelvű Általános Iskola,
ING Bank,
Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola, Bp.,
Lauder Javne Zsidó Közösségi Iskola,
Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola, Győr
Pátyi Waldorf Általános Iskola,
PolyOne Magyarország Kft.,
PwC Magyarország
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola,
TPI Iroda Győr,
Trimera Brands
Vasas Szakszervezet.

Önkéntes segítők, akik meghirdették, összegyűjtötték, mosták, javították és idecipelték a cipőket:

Bagi Éva, Berczelédi Réka, Filemon Zsófia, Gáncz Zsuzsanna, Igaz Zoltán, Kardos Ágnes, Kárpáti Adrienn, Nótár Ilona, Nyeste Lászlóné, Misley Judit, Récsányi Anita, Schlick Bori, Szabó Anikó, Szendrey Orsolya, Tóth Adrienn.

Önkéntes segítők, akik a településeken összeírták a gyerekek lábméretét, tartották velünk a kapcsolatot és amikor megérkezett az adomány, kiosztották, adminisztráltak, fotóztak és beszámoltak:

Aranyosi György, Babos Béla, Bán Mari, Bessenyei Zoltán, Dr. Horváth Ferenc, Galyas László, Horváth Tiborné Mohácsi Tímea, Horváth Zoltánné, Kiss Attila, Kónyáné Füst Szilvia, Kótai Lajosné, Lévainé Rimán Mária Judit, Pongrácz Edit, Rácz Béláné, Sóvári Attiláné Bakos Ágnes, Szombati Hajnalka, Tama Józsefné, Tatai Melinda, Varga Ilona.

Az alapítvány bankszámlájára 50.000 Ft adomány érkezett, amellyel a cipők tisztításához, csomagolásához szükséges eszközöket, anyagokat valamint a futárszolgálattal kiszállított csomagok árát teljes mértékben fedezni tudtuk.

A gyűjtéshez és a csomagoláshoz a helyet a Vasas Szakszervezet székháza biztosította, köszönjük az itt dolgozók segítségét!

Az adományok kiszállítását köszönjük TündérPakk Alapítványnak és különösen Szomolányi Tímeának, Lions Production-nak, akik a kedvünkért bejárták egész Borsodot.

Média megjelenést a Népszavától Kövesdi Péternek köszönjük cikk itt elérhető

2019 – Mishto gelas le papuchengo kethane kidipe, najisaras!

Majbut 5200 parura papuchi kethane kidas ande kado bersengi akcija. Ande 18 gava – Abaújszolnok, Alsóvadász, Balajt, Bihartorda, Felsődobsza, Fony, Hernádcéce, Hernádvécse, Kishajmás, Korlát, Lúzsok, Mindszentgodisa óvoda, Rásonysápberencs, Sáp, Selyeb, Taktaszada, Tiszavasvári, Vilmány (ovoda) – ingerdam le chaladonge thaj institucijenge podarki amare choree shavorenge!

LOVÁRI