2020-as sikeres cipőgyűjtés kicsit másképp, köszönjük!

Több mint 1500 pár cipő gyűlt össze az idei akciónkban.

6 településre juttattuk el a családok és intézmények felajánlását:

Alsóvadász, Boldva, Homrogd, Korlát, Köröm, Tiszavasvári

Az idei cipő gyűjtés és adományozás a járvány miatt más volt, mint szokott – még nagyobb munka és figyelem kellett a gyűjtést és kiosztást koordináló önkéntesektől.

Idén nem hirdettünk gyűjtést, csak azoktól fogadtunk adományt, akik évek óta partnereink. Sokan hívtak minket egyéni adományozók, akik számítottak a gyűjtésre, tőlük elfogadtuk a személyesen behozott cipőket és tanszereket, amiket min. 5 napig pihentettünk a szállításig. Az alábbi helyeken gyűjtöttek nagyobb mennyiségű lábbelit:

Alternatív Közgazdasági Gimnázium,

Eötvös József Gimnázium,

Nagycsaládosok Gödi Szervezete

Pátyi Waldorf Általános Iskola,

Szentendtrei Annyukák Facebook csoport

Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola,

Önkéntes segítők, akik meghirdették, összegyűjtötték, mosták, javították és idecipelték a cipőket:

Berczelédi Réka, Gáncz Zsuzsanna, Kárpáti Adrienn, Nyeste László és felesége Zsóka, Sattler Kati, Tóth Adrienn.

Önkéntes segítők a településeken:  Hollár István, Dr. Horváth Ferenc, Horváthné Ganyi Irénke, aki három településen is koordinálta az osztást, Kópé Krisztián, Szabóné Tóth Judit, Tama Józsefné.

A szállításban nagy segítséget kaptunk idén Boldva és Homrogd (Juhász Gábor polgármester személyesen is) önkormányzatától, ahonnan kisbuszokkal érkeztek az adományért és összefogásuknak köszönhetően más településekre is elszállították a csomagokat.

Minden résztvevőnek nagyon köszönjük!