Cipőgyűjtés! Hozd el gyereked, unokád kinőtt, megunt cipőit!

Újra cipőgyűjtés rászoruló gyerekeknek, csak most már nem a Polgár Alapítvány, hanem az Új Start Alapítvány szervezésében. Így dolgozunk.

Hozd el gyereked, unokád kinőtt, megunt cipőit (elsősorban őszi és téli), szűkösségben élő családok óvodásai és iskolásai fogják boldogan hordani tovább.
Jó minőségű, állapotú, tiszta, gyerekeknek való lábbelit (lehet bármilyen méretű) gyűjtünk.

Egyéni adományozást végzünk, minden egyes megfelelő cipő külön zacskóba kerül, és névre szólóan küldjük el a húsz legszegényebb faluba.

A csomagolás és a szállítás költségeihez pénzadományt a 11708001-22240761 számlaszámra (Új Start Alapítvány) várunk.
Gyűjtés ideje: augusztus 20 – szeptember 10. (8.00 – 20.00, hétvégenként 14.00-ig)

Gyűjtés helye: Bp., VIII. Magdolna u. 5-7. I. 113. (Vasas székház)

⇐ VIDD A HÍRÉT A GYŰJTÉSNEK!

KÖSZÖNJÜK!