Civil Díj 2017 – Legjobb együttműködés

A Polgár Alapítvány és a Magyar Optikus Ipartestület a Látásért Alapítványa Közösen működteti az Esélyt a szemnek! elnevezésű szemüveg adományozási programot.
Sikeres programunk 2017-ben Civil díjas lett a legjobb együttműködés kategóriában.

Programunkról az Nlcafe.hu weboldalon is írtak: „Végre látunk!” – Vannak, akiknek a szemüveg-készíttetés ünnep

A támogatási program olyan embereknek biztosít szemüveget, akik nem tudják megvásárolni a látásjavító eszközeiket. A magyarországi szemüveggyártók mindannyian a program támogatói, a szemüvegkereteket folyamatosan gyűjtjük.

A Licon Kft. 2017 decemberében 2 M Ft értékű szemüvegkeret adománnyal járult hozzá a munkánkhoz, így lehetővé vált, hogy 2018-ban legalább 12 településre eljussunk és ott legalább 500 szemüveget tudjunk a rászorulóknak elkészíteni.

KÖSZÖNJÜK LICON!