Támogatóink

Képtalálat a következőre: „emberi erőforrások minisztériuma logó” Az Emberi Erőforrás Minisztériuma Gyermekesély Főosztály 2018. szeptember 1 – 2019. június 30. időszakra nyújtott támogatása tette lehetővé a roma tehetség programba bevont diákok ösztöndíjazását és az alapítvány irodabérlését.

Polgár Alapítvány logóPolgár Alapítvány az Esélyekért szakmai programok, kiemeltem a Roma Tehetség Program és az Esélyt a szemnek! program megvalósítását támogatja.

Generali Mosolyvadász

Generali a Biztonságért Alapítvány a Roma Tehetség Programban mentorációra és táboroztatásra költhető adománnyal támogat minket.

Képtalálat a következőre: „Essilor vision for life”Essilor Social Impact (Vision for Life) a Csodás jövő elnevezésű szemüveg támogatási program támogatója.

Képtalálat a következőre: „In-Q-Tech Kft.”

In-Q-Tech Kft.   Működési és programtámogatásokkal segít, kiemelten a Roma Tehetség Programot.

Skála-Metró Ingatlanhasznosító Kft. és a HEKSZ Raktárbázis Kft. működési támogatással segíti a munkánkat.

Öt rendszeres magánadományozónk a Roma Tehetség Programunkban támogatott fiatalok költségeit vállalja át, kiemelten a magas összegű tehetséggondozó programelemeket.