Tehetségtábor 2019 – zenei videók

Idén úgy érkeztünk a táborba, hogy csak akkor veszünk fel zenei videókat, ha lesz rá idő, mert nagyon sokféle projekttel készültünk a táborozóknak. Ez így is volt, de a szünetekben, éjszaka, reggeli vagy pancsolás helyett a zenészeink és énekeseink Farkas András és Balog Noé alkalmi “stúdiójában” dolgoztak. Az idén több saját dal készült a szövegben Horváth Kristóf segített a hangszerelésben Kovács Máté.

Még várjuk az új videót, amiben mindenki benne lesz:

Kapcsolódó képA 2019-es tehetségtábort támogatta Az Emberi Erőforrások Minisztériuma. Roma Nemzetiségi Támogatások pályázat keretében, ami nyelvi környezetben megvalósuló roma nemzetiségi, népismereti, művészeti, hagyományőrző táborok megszervezésére íródott ki. ROMA-NEMZ-TAB-19

Polgár Alapítvány logó            A táborunk támogatója volt a Roma Tehetség Program elkötelezett segítője a Polgár Alapítvány.