Tábor 2024

Idén július 14-20. között Soltvadkerten volt a tehetség program nyári tábora. Szokás szerint tehetségterületek mentén folyt a munka, ilyenkor van lehetőségünk arra, hogy ismerkedjünk egymással és megfigyeljük, hogy mennyit fejlődtünk tavaly óta.

A táncosok csoportját Virág Alexandra, a zenészekét Mata András és Oláh-Molnár Edmond (Mizo), a képzőművészekét Snekszer Ágnes, a történelmiét Szőke Judit, a kommunikációsét Kárpáti Adrienn és Szőke Zsuzsa vezette. Köszönet a segítőinknek, akikre mindig mindenhol számíthattunk Bán Marinak, Gáspár Sándornak és Oláh-Molnár Gabriellának! Köszönet a hangképzés kurzusért Farkasné Szabolcsi Ildikónak, a gitárórákért Porvay Györgynek! Köszönet a fotós kurzusért, fotókért és a videókért Csernus Áginak!

Köszönet a Budapesti Sportszolgáltató Közpomt Nonprofit Kft-nek a szállásért.

Köszönet a tábor költségeinek támogatsáért a Belügyminisztériumnak és a Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóságnak (Pályázati azonosító: ROMA-NEMZ-KUL-24-0242)

Köszönet a Sportbusz Kft-nek a szállításért!

Köszönet a rendszeres és egyszeri adományozóinknak, akik egész évben figyelik a munkánkat és támogatásukkal segítik a tehetségeink fejlődését!

De legfőképpen köszönet a gyerekeinknek és csalágjaiknak, mentoraiknak, akik bizalmukkal, hitükkel és munkájukkal sikeres programmá varázsolják az Új Start Alapítvány Tehetségprogramját!