Karácsonyi játékgyűjtés és osztás – 2023

Idén 14 településre, 2 óvodába és 1 tanodába közel 1300 gyerekének küldtünk ajándékot karácsonyra.

A 2023-as gyűjtés döcögősen indult, de annál sikeresebben zárult, mert adományozóinkra mindig számíthatunk, még ilyen nehéz évben is. Az utolsó héten csak úgy özönlöttek a játékok, könyvek és édességek.

Nagyon köszönjük a Kárpátok Alapítványnak a 500 db LEGO-t, ami rendkívül nagy segítség volt! Horn Péternek köszönjük a közel 250 db vadonatúj játékot! Köszönjük Dettre Gábornak azt a 900 db könyvből álló csomagot, ami mindenkit ámulatba ejően unikális!

A családi csomagokban minden gyereknek küldtünk a neméhez és a korához illő játékot, könyvet, plüsst és édességet.

A gyűjtésben és a csomagolásban is segítettek önkénteseink Anrás, Betti, Edina, Gábor, Juli, Karolin, Laci, Lenke, Márti, Szilvi, Zita, Zsófi, Zsóka! Köszönjük a KLUB rádió hallgatóinak a Józsefvárosi Újság olvasóinak, a Babérliget Általános Iskola, a British International School Budapest (BISB), a Fazekas Mihály Gimnázium diákönkormányzata, a Hoya Lens Hungary Zrt., a Noptiker Optika Kft, a Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, a Szigetszentmiklósi Védőnői Szolgalat, a Virágárok Óvoda közösségeinek! Köszönjük minden követőnknek, barátunknak, akik csak egy megosztással is, de segítettek idén is!

A szomszédunkban az Intergraf Nyomda segített a tárolásban, mint mindig, nagyon köszönjük nekik!

A szállításban idén is számíthattunk Szabó Andrásra és Oláh Bettire régi barátainkra, a futar.hu-ra és ott is Lengyel Annára és Takács Mihályra, akik idén harmadszor álltak mellénk, a manitusolar.hu munkatársaira, akik egy napos útra indultak hegyen-völgyön a kedvünkért! Óriási köszönet a Dhl Express Magyarország -nak a csomagolást megoldó dobozokért és a kelet-magyarországi szállításért, Sthal Szilárd és munkatársa Viktor már a cipőszállításnál is velünk voltak!

És végül, de semmiképpen sem utolsó sorban köszönet a helyi önkénteseinknek, akik összeírták a kérelmezőket, kiosztották az ajándékokat és elszámoltak az adománnyal:

Alsóvadász Horváth Zoltánné
Baktakék Lakatosné Molnár Erika