Karácsonyi játékgyűjtés és osztás – 2022

Idén 14 település közel 1400 gyerekének küldtünk ajándékot karácsonyra.

2022 nehéz év volt, nehezebben jöttek a játékok, mint máskor, de összegűjtöttünk annyi adományt, amivel az összes befogadott kérelmezőt meg tudtuk ajándékozni, a legutolsó csomagra ránézve is büszkén mondhattuk „ez milyen szép, biztos fognak neki örülni!”.

Nagyon köszönjük a Kárpátok Alapítványnak a 480 db LEGO csomagot, ami rendkívül nagy segítség volt!

A családi csomagokban minden gyereknek küldtünk a neméhez és a korához illő játékot, könyvet, plüsst és édességet.

A gyűjtésben és a csomagolásban is segítettek önkénteseink Adrienn, Betti, Gábor, Judit, Juli, Márti, Szilvi, Zsófi, Zsóka! Köszönjük a KLUB rádió hallgatóinak a Józsefvárosi Újság olvasóinak, a Babérliget Általános Iskola, a British International School Budapest (BISB), a Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium, a Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, a Szigetszentmiklósi Védőnői Szolgalat, a Virágárok Óvoda közösségeinek!

A szomszédunkban az Intergraf Nyomda segített a tárolásban, mint mindig, nagyon köszönjük nekik!

A szállításban idén is számíthattunk Szele Timire és Palira régi barátainkra, a futar.hu-ra, akik idén harmadszor álltak mellénk és egy új önkéntes csapatra manitusolar.hu munkatársaira Nagy Norbertre  és Pátkay Bencére, óriási köszönet nekik!

És végül, de semmiképpen sem utolsó sorban köszönet a helyi önkénteseinknek, akik összeírták a kérelmezőket, kiosztották az ajándékokat és elszámoltak az adománnyal:

Ragály

Kiss Gábor